KVALITNÉ BYTY

1,2 a 3 IZBOVÉ BYTY V NOVOSTABVBE V CENTRE OBCE MICHAL NA OSTROVE.CENA OD


86 400 €

Dohodnite si obliadku

Michal park


Obytný komplex „Michal park“ vznikol kompletnou dôslednou a kvalitnou rekonštrukciou 2 podlažného objektu – bývalého obchodného domu v centre obce Michal na Ostrove. Vďaka svojej polohe, vybudovanej občianskej vybavenosti a infraštruktúre a hlavne veľmi dobrej dostupnosti sa obec stáva mimoriadne populárnou pre nových obyvateľov.
V objekte sa nachádza 16 bytových jednotiek – 5 jednoizbových, 8 dvojizbových a 3 trojizbových. Byty na 1 NP(prízemí) majú buď terasy alebo balkón a byty na poschodí majú krásne francúzske balkóny alebo väčší balkón.


http://michalpark.sk/wp-content/uploads/2022/09/LOGO-_Michalpark-1.png


LOKALITA


Infraštruktúra

V obci je kompletná infraštruktúra – škola, škôlka, pošta, lekáreň, zdravotné stredisko,
obchody, reštaurácie, FITNESS centrum.


Poloha

Obec Michal na Ostrove vďaka svojej lukratívnej polohe – 10 km Dunajská Streda, 15 km Šamorín, 35 km Bratislava (R7) začína byť veľmi lukratívna a vyhľadávaná.


Voľný čas

Množstvo voľnočasových aktivít v okolí ako pre deti tak aj dospelých. Malkia Park, Slovakia Ring, Carplandia, termálne kúpalisko v DS a mnoho iných.„Vaše šťastné bývanie“

je našim sloganom a tým sa aj riadime. Našou prioritou je zachovanie pocitu súkromia budúcich vlastníkov bytov, menší počet bytových jednotiek, ktorý popri ich variabilite zaručuje úzke spoločensko-sociálne väzby, bezpečnosť a tým i vyššiu kvalitu bývania. Byty sú nízkoenergetické, odhlučnené, vybavené podlahovým kúrením a tieniacou technikou a mnohými doplnkovými opciami už v samotnom prevedení „holobyt.

Vnútro-areálová časť je uzavretá len so vstupom pre jeho obyvateľov cez elektrickú bránu, kde budú parkovacie miesta pre obyvateľov komplexu a komunitná záhrada. Ponúkne množstvo zelene, parkových úprav, detské ihrisko, spoločný priestor na grilovanie a oddych.Dohodnúť obhliadku


Donec vitae placerat elit, ac fringilla nisl. Aliquam ultrices, sem ut pulvinar ullamcorper, sapien eros gravida arcu, eu porta risus lacus et massa. Nam sit amet sodales libero, non pretium metus.